sobota, 9 stycznia 2016

Shannon Fabrics - wyznacznik oryginalności produktu MINKY/CUDDLE


Czy wiecie o tym, że jedynym bezpośrednim dystrybutorem marki Shannon Fabrics w Polsce jest Craftoholic SHOP tak mi się udało ustalić na podstawie informacji zawartej na stronie http://www.shannonfabrics.com/international-distributorsmożna też wyczytać, że posiadają sklep stacjonarny w Gdańsku, ale prowadzą również sprzedać internetową zarówno detaliczną jak i bardziej korzystną hurtową, co mi bardzo zaimponowało mają także OUTLET, ceny są przystępne aż nasuwa mi się słowo stosunkowo niskie, aż byłam w szoku przykładowy produkt outletowy firmy Craftoholic shop 
czyli wygląda na to, że wszyscy inni powołujący się na markę Shannon Fabrics albo nie mają nic z marką wspólnego albo doliczają sobie ładną marżę i nieźle na nas zarabiają.

1 komentarz :

  1. Witam,
    chyba wkradło się jakieś nieporozumienie. Nie trzeba być bezpośrednim dystrybutorem, aby sprzedawać produkt oryginalny. BEZPOŚREDNI dystrybutor oznacza, że kupuje się BEZPROŚREDNIO od danej firmy, co nie oznacza, że ma się WYŁĄCZNOŚĆ na sprzedaż danego produktu w danym kraju. Bezpośrednich dystrybutorów tak w Europie jak i na świecie jest przecież wielu, o czym także można przeczytać na stronie Shannon Fabrics, na którą się Państwo powołujecie.
    Zapraszam do szerszego zgłębienia tematu, zanim zaczniecie Państwo wprowadzać czytelników w błąd.

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka